Kiralama Sözleşmesi

Rezervasyonunuzun Alınması;

Rezervasyonunuz tarafımıza ulaştığında, En Kısa süre içerisinde rezervasyon bilgilerinize göre araç durumumuz kontrol edilir ve size aynı gün içerisinde olumlu yada olumsuz yanıt verilir.

Rezervasyonunuzun Onaylanması;

Rezervasyonunuz onaylandığında  müşteri temsilcisi yetkililerimiz size mail veya telefon yolu ile bilgi verir . Bu sebepten , lütfen vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmanızı rica ederiz.

Rezervasyonunuzu İptal Etmek İsterseniz;

Bizim  tarafımızdan onaylanmış rezervasyonlarınızı Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek (+90 352 231 7 600)nolu hattımızı  arayarak, yada  e-posta göndererek (info@koclarotokiralama.com)  dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
whatsap & viber Hattı : +90 532 593 25 98

Araç Teslimi Nasıl Olacak :

Rezervasyon bilgilerinize göre talep ettiğiniz araç rezervasyon günü ve saati belirttiğiniz alış yeri ve saatine göre size Havalimanında isminiz yazan bir tabela ile personellerimiz tarafından sorunsuz teslim edilir .Bu yüzden, araç alış yeri, iade yeri, alış saati ve iade saati bilgilerini doğru girdiğinizden emin olmanız problem yaşamamanıza etken olacaktır .Uçuş bilgilerinizi doğru ve eksiksiz vermeniz, uçağınız uçuş radar proğramları tarafından takip etmemize herhangi bir  rötar ve gecikme gibi durumlarda rezervasyon bilgilerinizi düzenlememize yardımcı olacaktır.
Teslimat esnasında sizden, Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport bilgileriniz istenilmektedir. haricinde herhangi bir kredi kartı yada depozit talep edilmemektedir 

Ödeme Nasıl Yapılacak:

Ödeme, yukarıda seçim yaptığınız ödeme şekline göre yapılır. Araç teslimi ödeme alınmadan yapılamaz. Araç tesliminde ödemenin tamamını nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. ödeme esnasında tarafınızdan hiçbir şekilde extra olarak herhangi bir kredi kartı yada depozit talep edilmemektedir .

Araç Arızası veya Kaza Durumunda

Tüm araçlarımızın Teknik  ve Periyodik bakımları zamanında  YETKİLİ MARKA servisleri  tarafından yapılır. Buna  rağmen araç ile ilgili teknik bir problem ile karşılaştığınızda 7/24 hizmet sunan Teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır. Türkiye genelinde markanın yetkili  Servis Ağı Hizmetleri ile tarafınıza kesintisiz hizmet sunulmaktadır.
Aracınızın bu tür problemlerden  dolayı 12 saatten fazla Bakım Servisinde kalmasını gerektiren durumlarda tarafınıza, kullanmış olduğunuz aracın muadili-benzeri  bir başka araç tahsis edilir.

Hasar ya da Kaza durumlarında lütfen tarafımıza bilgi vermeden ve yetkili personelimizin talimatları dışında araç ile ilgili hiçbir işlem yapmayınız.


Whatsapp Telefon