Hakkımızda

Koçlar R.A.C 1997 yılında Kayseri Merkezde ilk yerel Oto Kiralama firması Ofisi açarak Rent A Car sektörüne adım attı. Bu hizmeti günümüze kadar sürdüren Firmamız, Uluslarası standartları bünyesinde bulunduran Kurumsallık yapısını kazanmış ULUSLAR ARASI bir Marka Olan FİRST CAR RENTAL&KOÇLAR RENT A CAR Markasıyla Başta Kayseri ili Türkiye geneli illerde ve Avrupanın muhtelif ülkelerinde faaliyet göstermektedir .

İşinden ve Büyüme Hedefinden taviz vermeyen firmamız 25 yıllık bilgi ve birikimi sayesinde İşinde profesyonel olma yolunda hızlı ,yenilikçi ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

7/ 24 Saat Sizlere Hizmet Vermenin Onurunu Taşıyan Firmamız Dünyanın Muhtelif Ülkeleri ile Rezervasyon Kaynaklı çalışmalarını sürdürmekte olup Yurt içinde ise müşterilerine hemen her şehirde oto kiralama hizmeti sunma kolaylıgı saglamaktadır ayrıca günlük kiralamanın yanı sıra şehir içi turları, şöförlü hizmet, transfer ve V.İ.P şöförlü hizmetleriyle siz degerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. 


KOÇLAR RENT A CAR ULUSLARARASI BİR MARKA OLAN FİRST CAR RENTAL’IN KAYSERİ LİSANSI İLE HİZMET VERMEKTEDİR İŞLETMEMİZ HAZİRAN 2011 TARİHİ İLE FİRST CAR RENTAL/TÜRKİYE İLE YAPTIĞI ANLAŞMA NETİCESİNDE KAYSERİ FRANCHİSE OLARAK FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR .


ÖNCELİĞİMİZ MEMNUNİYETİNİZDİR!


KOÇLAR RENT A CAR 
1997 'den bugüne biz hep varız

Whatsapp Telefon