Araç kiralama yapmadan önce bilmeniz gerekenler

loading

KUR HESAPLA

ARAÇ KİRALAMA YAPMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER 

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ  BU YAZI DİZİMİZDE SİZLERE ÜLKEMİZE GELDİĞİNİZDE HUZURLU ,GÜVENLİ VE KONFORLU BİR TATİL GEÇİRMENİZ İÇİN BAZI ÖNEMLİ DETAYLARI DERLEYEREK DİKKATİNİZE SUNDUK ŞİMDİ GELİN ALT BAŞLIKLARDA TOPLADIĞIMIZ BU FAKTÖRLERİ BİRLİKTE İNCELEYELİM .

1) TATİLİNİZE BAŞLAMADAN ÖNCE BÜTÇENİZE VE AİLE BOYUTUNUZA UYGUN KOŞULLARDA ARAÇ SEÇİMİ VE DEĞERLENDİRMESİ YAPIN VE TATİLİNİZ KONFORLU GEÇSİN .

2) ARAÇ SEÇİMİ SONRASI KİRALAMA FİRMALARI ARAŞTIRILIRKEN ETRAFLICA DEĞERLENDİRİLMELİ FİRMA HAKKINDA BİLGİLER ARAŞTIRILIP GÜVENİLİR OLDUĞU KANAATİNE VARILMALI .

FİRMANIN ARAŞTIRILMASINDA GOOGLE ARAMA MOTORUNA FİRMA İSMİ YAZILARAK ULUSLAR ARASI VE BAĞIMSIZ ŞİKAYET SİTELERİNDE ‘Kİ BİLGİLER GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALI VE GOOGLE HARİTALARDAKİ KALİTE PUANLARI DİKKATE ALINMALIDIR.

3) UYGUN FİYATLI HER FİRMAYA GÜVEN DUYULMAMALI ELBETTE BÜTÇE DÜŞÜNÜLMELİ ANCAK UYGUN FİYATA REZERVASYON YAPAN FİRMALARIN ARAÇ TESLİM ESNASINDA VE HERHANGİ BİR HASAR ANINDA EXTRA BEDELLER TALEP EDECEĞİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMANIN YARARINIZA OLACAĞI UNUTULMAMALI .

4) BİR DİĞER ÖNEMLİ HUSUSTA : BİR ÇOK FİRMANIN PAZARLAMA YAPARKEN ARAÇLARININ 1-2 YAŞ OLDUĞU YAŞ BÜYÜDÜKÇE RENT A CAR ARAÇLARININ HOR KULLANILDIĞI GİBİ BİLGİLER İLE MÜŞTERİYİ DOĞRU OLMAYAN ŞEKİLDE BİLGİLENDİRİLDİĞİ GÖZLEMLENMEKTEDİR .

OYSAKİ KURUMSAL FİRMALARIN MÜŞTERİ SEÇİMİ YAPARKEN DİKKATLİ OLDUĞU ARAÇLARINI GÜVENİLİR VE DÜZGÜN KULLANAN MÜŞTERİLERE KİRAYA VERDİKLERİ PARANIN İKİNCİ PLANDA OLDUĞU KARŞILIKLI GÜVEN VE İKİLİ İLİŞKİLERİN DAHA ÖNEMLİ OLDUĞU  BİR GERÇEKTİR AYNI ZAMANDA ARAÇLARIN 1-2 YAŞ OLMASI DEĞİL YETKİLİ MARKA SERVİSİ TARAFINDAN GÜNÜ GÜNÜNE VE PERİYODİK ZAMANLARDA DETAYLI BAKIM VE TEKNİK KONTROLLERDEN GEÇMESİ DAHA ÖNEMLİ BİR HUSUSTUR .GÖRÜYORUZKİ GÜNÜMÜZDE BİR ÇOK FİRMA 1-2 YAŞ ARAÇLARI OLMASINA RAĞMEN BAKIMLARI EKSİK ,LASTİKLERİ BİTMİŞ ,DETAYLI TEMİZLİK VE KONTROLELRİ OLMAYAN ARAÇLARLA ÇALIŞMAKTADIR . BU NOKTADA KİRALAMA YAPARKEN KURUMSAL FİRMALARDAN YAPMAK ARAÇLARIN BAKIMLI OLDUĞU BİLGİSİNİ SORGULAMAK ARACI TESLİM ALIRKEN TEMİZLİĞİNE VE BAKIM BİLGİSİNE DİKKAT ETMEK ÇOK DAHA FAYDALI OLACAKTIR 

5) SON OLARAK KİRALAMA ESNASINDA KİRALAMA KONTRATI GÖZDEN GEÇİRİLMELİ  OKUNARAK ANLAŞILMAYAN YERLER ARACI TESLİM EDEN PERSONELE SORULARAK SİZİ AYDINLATILMASI İSTENMELİ BU ŞEKİLDE SORULARA VE BİLGİLERE TEYİT EDİLEREK İMZA ATILIP BİR KOPYADA TALEP EDİLMELİDİR .TÜM BU ETKENLER  NETİCESİNDE SİZE KEYFİNİ SÜRMEK KALIR.. 


Koçlar Car Rental

"
Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
Koçlar Car Kayseri Havalimanında 20 yılı aşkın araç kiralama deneyimi ile yılın 365 günü ve 24 saat tüm uçak saatlerinde en yeni model araçlar ve en uygun fiyat garantisi ile profesyonel araç kiralama hizmeti vermektedir. Hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir araç kiralama yapmak için hemen online rezervasyon yapın Koçlar Car’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanın.
BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2021 koclarotokiralama.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X